Dzień Dziecka z historią:)

W ramach obchodów Dnia Dziecka, w dniu 02.06.2018r. odbyły się imprezy zorganizowane przez Urząd Miasta Ustka. Jedną z imprez był „Marsz na orientacje z historią po Ustce”, zorganizowany przez nasze Stowarzyszenie.Celem marszu była edukacja dzieci i młodzieży z zakresu historii naszego miasta, ale przede wszystkim świetna zabawa. Uczestnicy mieli za zadanie odnaleźć przy pomocy mapy 14 punktów oraz udzielić odpowiedzi przy pomocy ukrytych wskazówek. Grupy do pokonania miały trasę ok 3km. Strat i meta mieściły się w Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Ustce. Zwieńczeniem wspólnej wyprawy z historią, była gra planszowa dotycząca historii Ustki. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i zapraszamy już za rok:) Serdeczne podziękowania składamy również Pani Karolinie Surowiec z Wydziału Promocji Urzędu Miasta Ustka oraz Pani Joannie Żuraw z Bałtyckiej Galerii Sztuki Współczesnej w Ustce.